V texte
PASOVANIE ZA PRVÁKOV
Vo štvrtok 21. októbra som prijala pozvanie od prvákov, kde som mala som tú česť, spolu s pánom riaditeľom, pasovať ich po dvoch mesiacoch adaptovania v školskom prostredí za naozajstných prvákov a členov školskej rodiny. Prajem im, tak ako aj ich pani učiteľkám a rodičom, úspešné zvládnutie školského roka, získania množstva nových poznatkov, ale i veľa trpezlivých a dobre zvládnutých dní.
Katarína Remencová