Starostka obce poďakovala Mgr. Boženke Kováčechovej za doterajšiu prácu v Jednote dôchodcov časť Melčice, ktorá ukončila prácu predsedníčky. Popriala jej veľa zdravia a oddychu, ktorý si po toľkých produktívnych rokoch určite zaslúži.