Obec Melčice - Lieskove

Okolo Bošáckej doliny

Okolo Bošáckej doliny 1

V texte

Dňa 29.4.2023 sa uskutoční 6. ročník diaľkového turistického pochodu Okolo Bošáckej doliny so štartom aj cieľom v priestoroch futbalového ihriska v Bošáci. Usporiadateľ ZO Mikroregión Bošáčka má pre Vás nachystaných 6 variant trás  o dĺžke  10, 20, 30, 47, 49 a 52 km.  Tri najdlhšie  trasy vedú aj územím susednej Moravy  a najdlhšia trasa úplne obchádza  hraničnú kótu Veľký Lopeník 911 m n.m. zo všetkých strán a trasy o dĺžke 47 a 49 km vedú priamo cez Veľký Lopeník.  Všetky trasy vedú  hlavne kopaničiarskym  územím Bielych či Bílých Karpát s nádhernými výhľadmi do širokého okolia Slovenska a Moravy. Na všetkých trasách je možnosť občerstvenia vo fungujúcich reštauračných zariadeniach a v cieli v Bare Tornádo.  Pri prezentácii dostane každý účastník na „posilnenie“  do štamperlíka tradičný bošácky ovocný produkt a po príchode do cieľa účastnícky list.  Ešte stále je možnosť zakúpenia si zaujímavého trička a najnovšie aj  turistickej známky.  Tešíme sa na Vašu účasť.

Dátum vloženia: 22. 2. 2023 11:09
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 2. 2023 11:11
Autor: JJ

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

MELČICE-LIESKOVÉ informačné tabule

skúšobná verzia